Bagis Yap

100. YIL FESTIVALİ BAGIŞ DETAYLARI

Bu sene 19 Mayıs’ın 100. yıldönümü.
Bu günü Türkiye’nin çağdaş yarınını elinde tutan gençlerle birlikte kutlamak için Londra’da 2017 dekine benzer bir gençlik festivali düzenliyoruz. Festival bütçesine katkıda bulunmak isteyenler için bilgilerimiz aşağıdadır:

Lloyds Bank

Account no: 40627460
Sort Code: 30-90-89

+1 Türkiye olarak bu konuda çalışma yapmayı düşünen İngiltere Atatürkçü Düşünce Derneği, Azerbaijan House ve Kıbrıs Türk Kültür Derneği’ne ulaştık ve şu anda çalışmaları ortak bir organizasyon komitesi altında yürütüyoruz.

Festival 19 Mayıs 2019 Pazar Günü 12:00- 18:00 arasında Newington Green Park’ında (N16 9BT) yapılacak, ücretsiz ve herkese açık olacak.

Siz ne yapabilirsiniz?
Bu etkinliğin gerçekleştirilmesi ancak sponsorlar ve siz gönüllülerin destekleri ile mümkün. Şu anda ileri çıkan gönüllüler arasında hanımlar çoğunlukta ama erkek gönüllülere de ihtiyacımız var.
Hem hazırlık aşamasında hem de festival günü, aşağıda belirtilen alanlarda bize yardım edebilecekseniz detayları konuşmak için lütfen 19 Mart Salı günü Meet up toplantımıza katılın veya info@arti1turkiye.org email adresinden bizimle iletişime geçin.

Katılımın arttırılması: Dernekler, şirketler, arts and crafts konusunda katılmak isteyen bireyler, yeteneklerini sergilemek isteyen gençler
Sponsor bulma, bağış toplamak, piyango bileti satmak
Etkinliğin duyurusu ve tanıtımı, el ilanı dağıtma.
Eğitici/ Bilgilendirici içerik/Sergi, kitapçık vb. hazırlanması
Parkın hazırlanması: Fiziksel olarak bayrakların asılması, materyalin planlanması
Program, sahne ve ses sistemi: Programa veya sunulmasına katkıda bulunmak
Catering, yemek yapmak, yemek satışına yardım etmek
Sağlık ve güvenlik, bilgilendirme: Etkinlik günü misafirlere yardımcı olmak
Desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler